• Školský rok 2015/2016

• Výroba venčekov

• 08.11.2015 10:41
      • V rámci týždňa "Moje telo" sme dňa 03.11.2015 navštívili uja zubára MUDr. Marcela Straussa v našej obci, ktorý nám predstavil svoju prácu a oboznámil nás so starostlivosťou o naše zúbky. Teta sestrička nás obdarovala zubnými kefkami, ktoré sme dostali za svoje vzorné správanie. Týmto im ďakujeme za spoluprácu pri výchove našej mladej generácie!

Dňa 22.10.2015 našu materskú školu navštívila pani Ľubka Adámeková zo Slovenského červeného kríža, ktorá nám predviedla výrobu jesenných venčekov z papiera. S jej pomocou si deti dotvorili vopred pripravené venčeky, ktoré nám zdobia interiér materskej školy. Pani Adámekovej i touto cestou veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu návštevu!