• Akcie 2018/2019

• Športovo a hravo

•     Športovo a hravo

Po strašidelnej rozprávkovej noci a Halloweene sme tento rok pripravili pre našich žiakov zábavné športové popoludnie a noc strávenú v škole. Bolo to v piatok 26. októbra. Po ubytovaní v luxusnom hoteli „ŠKOLA“ sme išli súťažiť. Prváci a druháci mali pripravené rôzne preliezačky, slalomový beh, triafanie do bránky, hádzanie do koša a školský bowling. Tretiaci a štvrtáci si zmerali svoje sily vo vybíjanej a futbale. Vypotení sme si trošičku oddýchli a išli sme pochodovať a urobiť trochu rozruchu dedinou. Uzimeným nám chutila fajná teplá večera v jedálni. Keď sme „zaviazali sadielka“, nasledovala diskotéka. Chlapci- naši vychovávatelia nám zatiaľ pripravili telocvičňu. Zabávali sme sa skoro do desiatej večer, DJ Zdenko púšťal samé hity a Zabávač Radko sa prekonával, nie však tak, ako deti v „ tanečnom betli“.

Páčilo sa nám, že niektorí žiaci si to vyslovene užívali, pochod, diskotéku a všetko. Nech sme akokoľvek unavení, pohľad na spokojné dietky nás zasa obmäkčí. A na záver sa chceme poďakovať celému pedagogickému zboru, teda presnejšie učiteľom na prvom stupni, vychovávateľom a asistentkám, ktorí bol ochotní venovať svoj čas žiakom školy aj popoludní. A najmä pani učiteľke Ľubke, Marcelke, Adke, novej pani vychovávateľke Barborke a IvetkeJ J J za to, že  zamenili svoju mäkkú postieľku doma za chrbticu vyrovnávajúce školské parkety...

Ďakujeme samozrejme aj tetám kuchárkam za večeru a Rade rodičov za peniažky na večeru.