• Školský rok 2015/2016

Akcie v MŠ Cinobaňa
    • Výroba venčekov

08.11.2015 10:41
      V rámci týždňa "Moje telo" sme dňa 03.11.2015 navštívili uja zubára MUDr. Marcela Straussa v našej obci, ktorý nám predstavil svoju prácu a oboznámil nás so starostlivosťou o naše zúbky. Teta sestrička nás obdarovala zubnými kefkami, ktoré sme dostali za svoje vzorné správanie. Týmto im ďakujeme za spoluprácu pri výchove našej mladej generácie!

Dňa 22.10.2015 našu materskú školu navštívila pani Ľubka Adámeková zo Slovenského červeného kríža, ktorá nám predviedla výrobu jesenných venčekov z papiera. S jej pomocou si deti dotvorili vopred pripravené venčeky, ktoré nám zdobia interiér materskej školy. Pani Adámekovej i touto cestou veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu návštevu!
    • Deň jablka v MŠ

19.10.2015 20:33
      Deň jablka sme si pripravili aj v našej materskej škole. Jabĺčkami sme si vyzdobili triedu č. 2 - SLNEČNICE, z ďalších jabĺčok sme si pripravili malé pochúťky, s ktorými sme navštívili našich mladších kamarátov v triede č. 1 - LIENKY. Pár vyzdobených jabĺčok sme odniesli na výstavu VLASTNÝMI RUKAMI do kultúrneho domu, kde má materská škola vytvorený vlastný kútik.

• Výstava

19.10.2015 20:23

V piatok 16.10.2015 sme sa s deťmi z MŠ z triedy č. 2 - SLNEČNICE zúčastnili výstavy, na ktorej sme videli krásne výrobky vyrobené šikovnými rukami našich obyvateľov obce. Tety z Červeného kríža nám pripravili i občerstvenie a sladkú odmenu. Ukázali nám i výrobu štrúdle, na ktorú sa nám všetkým zbiehali slinky :)

• Nový školský rok

09.10.2015 13:06

Začiatok školského roka v našej materskej škole

V školskom roku 2015/2016 bude materskú školu navštevovať 40 detí v dvoch triedach (Lienky a Slnečnice). Výchovno-vzdelávaciu činnosť budú zabezpečovať štyria kvalifikovaní pedagogickí zamestnanci a jeden technicko-hospodársky zamestnanec. V materskej škole prebieha do 30.11. 2015 projekt PRINED, na základe ktorého je zamestnaný asistent učiteľa. V tomto školskom roku bude taktiež prebiehať projekt ZELENÁ ŠKOLA. Školský rok sme začali 2.9.2015, kedy sa otvorili brány našej materskej školy. Deti nastúpili plné očakávaní z nového prostredia a kamarátov. Veríme, že spoločnými silami naplníme ich túžby a priania a že si v materskej škole osvoja nové poznatky a zručnosti.

Zuzana Hadbavná