• Zelená škola - 2015/2016

• A znova začíname ... :)

• Škola opäť začína

Tak... 2. septembra sme slávnostne  otvorili nový školský rok 2015/2016. Privítali sme nových prváčikov, ale aj nových kolegov. Do 1. ročníka nastúpilo 29 žiačikov, do nultého ročníka 8.

Hoci škola iba začala, máme za sebou prvú veľkú akciu. 3.septembra sme sa zúčastnili na charitatívnom koncerte v Bratislave  s názvom Integrácia 2015. Je to podujatie podporujúce postihnuté detičky a ich rodiny. Zúčastnilo sa ho 45 detí z našej školy a 5 pedagógov. Hosťami podujatia boli , okrem iných, aj prezident SR Andrej Kiska, minister školstva, minister hospodárstva, predseda parlamentu SR, primátor a viceprimátorka Bratislavy. Okrem týchto vzácnych hostí pozdravili deti, ktorých bolo mimochodom viac ako 11 000 z celého Slovenska a zo 6 krajín Európy, aj mnoho umelcov zo Slovenska, ale aj USA, V. Británie, Kuby....  Určite sme si z tejto akcie odniesli nádherný zážitok  a pocit spolupatričnosti  s týmito, ťažko osudom stíhanými deťmi.

V tomto školskom roku budeme naďalej pokračovať v rozbehnutých projektoch – Zelená škola s témou Energia  a súbežne s projektom Modré školy, ale aj mnohými ďalšími akciami, ktorými obohatíme  tento školský rok našich žiakov.