• Zelená škola - 2015/2016

• Tajný život vody

• Záverečná správa z akčných dní

16. – 23. 2016

Škola:

ZŠ s MŠ Cinobaňa

Adresa:

·         Banská ulica 116/47, 985 22 Cinobaňa

Dátum realizácie aktivít:

23. 3. 2016

Meno a priezvisko:

Mgr. Lucia Schullerová

E-mailová adresa:

schulleroval@gmail.com

Telefónne číslo:

Reportáž

Dňa 23.3. 2016 to v našej Základnej škole v Cinobani opäť ožilo vodnou atmosférou. Škola sa premenila na vodné kráľovstvo, v ktorom sa oslavoval Medzinárodný deň vody – 22.3. 2016. Prostredníctvom rôznych aktivít ako napr. vodné pexeso, hľadanie vodných živočíchov, ale aj vody v rôznych predmetoch sme si pripomenuli dôležitosť vody pre náš život, ale aj život živočíchov a rastlín. Žiačky a žiaci z 2.stupňa nám pri plnení úloh na stanovištiach pomáhali a priblížili kolobeh vody, či slovo virtuálna voda. Po úspešnom splnení všetkých aktivít sme sa spoločne stretli v telocvični, kde sme si ich vyhodnotili a toto veselé a poučné dopoludnie sme ukončili spoločným tancom. Všetkým pani učiteľkám, žiakom z 1. a 2.stupňa, ale aj deťom z MŠ a ich pani učiteľkám ďakujeme za účasť a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu.

Mgr. Lucia Schullerová

Počet zapojených osôb

16 žiakov z 1. a 2.stupňa, ktorí boli na stanovištiach, 2 učiteľky z 1.stupňa

Propagácia