• Výchovné poradenstvo v ZŠ

• Vážení rodicia , milí žiaci!

Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Mgr. Andrea Rogožníková a pracujem ako výchovný poradca už desiaty rok. Moja práca zahŕňa najmä pomoc pre žiakov pri výbere budúceho povolania, prípadne pomoc pre žiakov i rodičov pri výchovno-vzdelávacích problémoch.

Je začiatok nového školského roka a deviataci si budú pomaly vyberať svoje povolanie

Konzultačné hodiny pre rodičov i žiakov deviateho ročníka, ale i ostatných žiakov s rozličnými problémami sú každý utorok od 13,00-15,00 v žiackej knižnici

Pri tejto práci výchovnému poradcovi pomáhajú výdobytky vedy- intrernet.

Zaujímavá stránka pre deviatakov je www.svsbb.sk , kde sa žiaci i rodičia dozvedia o stredných školách a otváraných odboroch s plánovaným počtom prijímaných žiakov v školskom roku 2007/2008.

Na pomoc žiakom slúži i stránka www.skolazaskolou.sk , kde po zaplatení poplatku žiaci nájdu mnoho zaujímavostí z učebnej látky, ktorú preberajú v škole.

Po zaregistrovaní sa na stránke www.modernaskola.sk rodičia nájdu mnoho informácií o modernej škole nášho tisícrocča, či majú možnosť vymieňať si skúsenosti s ostatnými rodičmi na Slovensku.

O dalších zaujímavých stránkach budete informovaní prostredníctvom žiakov, prípadne i na tejto stránke.